GTA 6 2026’da Çıkacak mı? Yeni Gelişmeler

by Techxir
0 yorum 28 görüntüleme
GTA 6 2026'da Çıkacak mı? Yeni Gelişmeler

Oyuncu topluluklarında, Aralık 2023’te fragmanın yayınlanmasından beri “Grand Theft Auto 6” heyecanı sürüyor. 25 Mart 2024 itibariyle videonun izlenme sayısı 182 milyonu aştı ve oyunun 2025 için duyurulduğunu gösteriyor. Ancak, bir sürpriz geliyor.

Çalışanlar Ofise Geri Dönüyor

2024 Şubat ayında, Rockstar Games tarafından çalışanlarına Nisan 2024’ten itibaren evden çalışmamaları için talimat verdi. Oyun stüdyosu, “GTA 6” gelişiminin aksamasını önlemek için bu adımı gerekli görüyor. Şirketin, 2025 zaman dilimini kaçırmaktan endişe duyduğu belirtiliyor, bu nedenle stüdyo personelini tekrar ofise çağırıyor.

GTA 6’nın Durumu Hakkında Endişeler

Aftermath ile yapılan bir görüşmede, bir Rockstar çalışanı ofise çağrı konusunda endişeli olduğunu belirtti: “Çok fazla kişinin iş kaybetmesinden veya insanların sağlığı üzerinde büyük olumsuz etkilerinin olmasından endişeliyiz.” Çalışanlar, “GTA 6” geliştiricileri, projenin durumu hakkında endişelerini dile getirdi. Özellikle, bir blok yapımın final aşamalarında Crunch’ın olağan olmadığı ve ertelenmiş bir çıkış tarihine rağmen mümkün olduğu kaydedildi. Oyun endüstrisinde “Crunch” terimi, bir oyunun piyasaya sürülmesinden önce ve sonra uzun süreli, ücretli olmayan çalışma dönemine atıfta bulunur.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.