League of Legends MMORPG Hayranlarını Üzen Gelişme

by Techxir
0 yorum 9 görüntüleme

League of Legends genişliyor ve oyunlar çoğalıyor. Ne yazık ki, hayranların en çok beklediği League of Legends MMORPG kötü haberlerle geliyor. Riot yılların sessizliğinden sonra tüm hayranları üzen bir haberle geliyor, bu acı verici.

League of Legends’ın ünü tartışmasız. Riot Games’in başlığı hala birçok oyuncuyu bir araya getiriyor ve her eSpor etkinliğinde olay yaratıyor. Başarısı o kadar büyük ki, evreni Legends of Runnetera veya Mageseeker gibi birkaç başka oyunla genişledi. Bir süredir Riot Games, devasa bir oyun hakkında konuşmaya başladı, bir MMORPG. Çok fazla bekleyeni olan bu yeni oyunla ilgili Riot games bir süredir herhangi bir haber yayınlamamıştı.

League of Legends MMORPG’nin Sonu mu ?

Riot Games’in League of Legends MMORPG’si üzerinde çalıştığını ve bunu 5 yıldan fazla süredir vaat ettiğini biliyorduk. O zamandan beri hayranlar sürekli bir beklenti içinde. Bu oyun çok sessiz kaldı. Oyunda hiçbir oynanış veya görsel açığa çıkarılmadı. Riot’un başkan yardımcısı Greg Street bile “Bu oyunun çıkacağına dair hiçbir garanti yok. Biz iyimseriz, ama gerçekleşene kadar asla bilemezsiniz,” diyerek uyardı. Ancak, oyuncular umutlarını korudular ve somut duyurular almadan bile medya, çıkış tarihini 2024 ile 2025 arasında speküle etmeye başladı. Ancak, şimdiye kadar hiçbir şey olmadı, sadece kötü bir haber geldi: proje sıfırlandı.

Üzücü haberin X’te duyurulduğu belirtiliyor. Riot’un ortak kurucusu Marc Merrill, “Uzun süre düşünüp tartıştıktan sonra, projeyi bir süre önce yeniden yönlendirmeye karar verdik. Bu karar kolay olmadı, ancak gerekliydi. İlk vizyonu, bugün oynayabileceğinizden çok farklı değildi,” diyor. Projenin ilerlemesi hakkında çok fazla ayrıntı vermemesine rağmen, bu dört yıllık bir çalışmanın bir kısmının kenara konulduğu veya en azından kısmen kenara konulduğu anlamına geliyor. Sosyal medyada, Merrill, League of Legends MMORPG’sinin mevcut durumunda yeterince orijinal olmadığını ve diğer tüm oyunlara benzediğini belirtiyor. “Runeterra’nın potansiyeline gerçekten hak etmek ve beklentilere cevap vermek için … gerçekten anlamlı bir evrimi andıran bir şey yapmamız gerekiyor,” diyor.

League of Legends MMORPG
League of Legends MMORPG

Yeni Haber Yok, İyi Haberler

Geliştiriciler için, bir sıfırlama sadece başlangıç ​​noktasına geri dönmek anlamına gelmez. Ekipler de değişti. Merrill örneğin, yeni bir baş yapımcı olarak projeye Fabrice Condominas’ın katılmasını örnek gösteriyor. Daha önce BioWare, EA ve Riot’ta çalışmasıyla tanınan bir isimdir. Kurucu, stüdyonun enerji ve motivasyonunu yeniden kazanmasına yardımcı olduğunu açıklıyor. Anlayacağınız, League of Legends MMORPG’si arzulanıyor. Yol boyunca bir değişiklik olmazsa, bilgi almak için en az 3 veya 4 yıl daha beklemek gerekecek gibi görünüyor. CEO, hayranların heyecanının farkında, ancak acele etmemelerini tavsiye ediyor. Kendisi de “yeni haber yok, iyi haber, çünkü bu, sıkı çalıştığımız anlamına geliyor,” diyor.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.