Palworld: Yeni Yamanın Ciddi Sorunları Çözeceği Bekleniyor

by Techxir
0 yorum 23 görüntüleme
Palworld: Yeni Yamanın Ciddi Sorunları Çözeceği Bekleniyor

Palworld, ağırlıklı olarak bir Pokémon klonu olmaktan çıktı ve artık kendi topluluğuna bir dizi düzeltme yaması ile hizmet veriyor.

“Silahlı Pokemon” olarak da bilinen Palworld, PC ve Xbox’ta Şubat ayındaki çıkışından bu yana fenomen olmuştur. Oyun, Xbox’ta 7 milyondan fazla oyuncuya ve Steam’de 12 milyonu aşkın satış rakamına ulaşmıştır. İlk çıktığında, Valve’nin platformunda 2 milyon kullanıcı ile pik yakalandı, bu son derece etkileyici. Genel olarak, Palworld’ün Steam üzerinde ortalama 65.000 oyuncusu bulunmaktadır.

Stüdyo, oyuncuları için büyük özen göstermekte ve son güncellemesinde, iki ay önce, Pocket Pair çok sayıda hata düzeltmişti ve bugün beklenen biraz daha küçük bir yama ile çalışmalarını tamamlama yolunda.

Palworld İçin Birkaç Yenilik

Palworld ve Pocket Pair stüdyosu, v0.2.2.0 güncellemesini açıkladılar. Steam’de zaten mevcut olan bu güncellemenin, genelde küçük düzeltmeler içerdiğini, ancak oyun deneyiminde çok önemli olduğunu belirtelim. Xbox Series oyuncuları için henüz yeni bir şey yok, yamanın daha sonra geleceği belirtiliyor. PC oyuncuları için, düzeltmeler aşağıda listelenmiştir:

 • Önemli düzeltmeler:
  • Pal saldırılarının sadece beklenen zararın yarısını vermesine neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Diğer düzeltmeler:
  • “Nightmare Ray” ve “Nightmare Bloom” saldırılarının son bölümlerindeki darbe algılama düzeltildi.
  • Yatakları üzerinde uyuyan pallerin titreme oranı azaltıldı.
  • Artık “Antique Dresser” üzerinde karakter düzenleme ekranını ESC tuşu ile kapatabilirsiniz.
  • Belirtilmemiş diğer küçük hatalar düzeltildi

Palworld’ü daha stabil bir şekilde oynamaya devam etmek için güncellemeler tam olarak yeterli olmasada tatmin edici bir durumda. Sosyal medyada, hayranlar stüdyoya teşekkür ederken, Xbox oyuncuları da bazı geliştirmeler görmek istiyor. Oyuncuların genel görüşüne göre, sunucu çökme sorunları konsol üzerinde hala çok fazla. Stüdyonun zaten bu problem üzerinde çalıştığı bilinse de, çözümler şu an için biraz yavaş geliyor.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.