Stardew Valley’ın Sürprizleri Bitmiş Değil

by Techxir
0 yorum 7 görüntüleme
Stardew Valley'ın Sürprizleri Bitmiş Değil

Bütün oyuncuları şaşırtan devasa güncellemenin ardından, Stardew Valley’nin daha pek çok sürprizi olduğu açık. Artık oynamamak için hiç bahane kalmadı.

Birkaç gün önce, Stardew Valley, devasa bir güncellemeyle geri dönme kararı aldı. Nasıl oldu dersiniz? İnanılmaz derecede yeni özellikler getiren bir güncellemeyle. Tabii ki oyuncular, bunları keşfetmek için oyuna geri dönmekten çekinmediler ve başarı yine kendini gösterdi.

Stardew Valley Yakında Yeni Bir Güncelleme Alacak

Stardew Valley son zamanlarda 1.6 yamasını aldı, bu da oyunun sekizinci yıl dönümünü kutlamak adına yayınlandı. Yeni deneyimi zenginleştiren büyük çeşitli değişikliklerle dolu. Yeni festivaller ve etkinlikler, ek NPC diyalogları, birden fazla hayvanın bulunması gibi yeni özelliklerle dolu olduğunu düşünebilirsiniz. Bunlar sadece eklenenlerin tam listesinin küçük bir kısmı. Gerçekten de müthiş.

Peki sonra, Eric Barone (veya ConcernedApe), Stardew Valley’in yapımcısı, bundan sonra geri çekilecek mi? Cevap hayır, ve bunu Twitter’da kendisi doğruladı. 1.6.2 güncellemesi yolda, bu sefer oyuncular tarafından rapor edilen hatalar için bir dizi düzeltme getirecek. Dolayısıyla başka büyük yenilikler beklemeyin, ki bu da mantıklı. Peki, bundan sonraki programda neler var tam olarak? Cevap oldukça fazla şey.

Özellikle, farklı görsel ve dil çevirisi hatalarının giderilmesini görebilirsiniz. Bununla birlikte, dikkate değer ayarlamalar da var, örneğin Void Egg artık zehirli olacak. Bu sadece bir örnek, ancak geliştiricinin bu tür güncellemelere böyle sürprizler eklediğini gösteriyor. Ancak güncellemenin dağıtılacağı tarih hala bilinmiyor. Notlar zaten elimizde olduğuna göre, yakında olacak gibi. Takipte kalın.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.