Overwatch 2: 10. Sezon Yenilikleriyle Geliyor

by Techxir
0 yorum 33 görüntüleme
Overwatch 2: 10. Sezon Yenilikleriyle Geliyor

Yenilikler kapıda. Blizzard, Overwatch 2’nin 10. sezon içeriğini yeni bir fragmanla görseller üzerinden açıklıyor. Matrix’e girme zamanı, çatışmalar başlıyor.

Overwatch 2’nin lansmanı, tartışmalı kararlar nedeniyle pek de sakin geçmediği söylenebilir. Ancak, Blizzard’ın ücretsiz oynanan oyunu etrafında bir topluluk hâlâ varlığını sürdürüyor. Oyunun zorlu çıkma süreci geride kaldı gibi görünüyor!

Gerçekten de, lansmanından bir buçuk yıl sonra, Overwatch 2 sezonları ardı ardına sunmaya devam ediyor. Hayranları memnun etmek için, Blizzard düzenli olarak ücretsiz içerik sunuyor. Bu bağlamda, yakında yeni içerikler geliyor.

Overwatch 2, Son Fragmanında Matrix’i Alt Üst Ediyor

9. sezonun başlamasının üzerinden iki ay geçti ve Overwatch 2’nin 9. sezonu sona ermek üzere. Her zamanki gibi, bir sonraki sezon yerini alacak ve getirdiği tüm yeniliklerle birlikte gelecek. Ve nihayet, Blizzard bu 10. sezon için “Venture Forth” adlı fragmanı yayınladı.

Beklendiği üzere, simgeleşmiş karakterler yer alacak, ancak onları daha önce tanıdığınız gibi değil. Yeni skinler sayesinde roller değişiyor! Kahramanlarınız için özel kıyafetler ve efsanevi yeni skinleri içeriyor.

Ancak en ilgi çekici yenilik, Venture adında, korkutucu bir matkapla donatılmış yeni bir karakterin kadroya katılması. Bu matkap, rakiplerini kandırıp sürpriz bir şekilde toprağa dalmasını sağlayacak.

Overwatch 2, bu sezon boyunca elbette geçici yenilikler sunacak. Bir yandan, 16 Nisan’dan 29 Nisan’a kadar Clash modunun bir denemesi başlatılacak, Hanamura’yı yeniden yorumlayan çok Japon tarzında bir ilk harita Hanaoka ile. Diğer yandan, 23 Nisan’dan 13 Mayıs’a kadar “Mirrorwatch” etkinliği, kahramanlarınızın benzersiz yetenekleriyle oynamamıza olanak tanıyacak.

Son olarak, Blizzard’ın resmi web sitesinde, oyun konforunu artırmak için güvenliği güçlendirdiğini duyurdu. Böylece, takım oluşturmak istediğiniz kişileri filtreleyebileceksiniz. Ayrıca, oyun sırasında çıkan oyunculara cezalar uygulanacak. Ve, birçok kişinin beklediği gibi: artık, büyük rütbe farklarına sahip olsanız bile, isteğe bağlı takımlar sayesinde sevdiklerinizle rekabetçi çatışmalara dalın.

Overwatch 2’nin 10. sezonu, “Venture Forth” yarın 16 Nisan’da geliyor. Yeni karakterler, eşsiz skinler ve etkinliklerle dolu bu sezonu kaçırmayın.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.