Cyberpunk 2077, PS5 ve Xbox Series’de Ücretsiz Oynanacak

by Techxir
0 yorum 17 görüntüleme
Cyberpunk 2077, PS5 ve Xbox Series'de Ücretsiz Oynanacak

Birkaç gün içinde Cyberpunk 2077, belirli koşullar altında ücretsiz olarak oynanabilir hale gelecek. Bu oldukça büyük bir sürpriz ve kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Video oyunları oynamak için para harcamaktan hoşlanmayanlar için güzel haberler var. Steam veya Epic Games Store gibi platformların sık sık ücretsiz oyunlar sunmasıyla zaten aşinayız. Ancak, uzun zamandır oynamak istediğiniz oyunlara bu fırsatlar her zaman uğramayabilir. Cyberpunk 2077 için sabırsızlananlar için müjde, çünkü bu oyun yakında kısa bir süreliğine ücretsiz olacak. Ancak, bu fırsattan herkesin yararlanamayacağını belirtmek önemlidir. Bu altın değerindeki fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Cyberpunk 2077 PS5 ve Xbox Series’de Yakında Ücretsiz Olarak Oynanabilir Olacak

Bu haber PS5 veya Xbox Series sahiplerini sevindirecek. 28 Mart’tan itibaren, Cyberpunk 2077’yi Sony ve Microsoft’un makinelerinde ücretsiz olarak deneyebilecekler. Ancak, bu sadece bir deneme sürümü olacak. Oyunu süresiz olarak edinemezsiniz ve belirlenmiş bir sınırlama vardır. Beş saatlik oynama süresinin ardından devam etmek isterseniz, ödeme yapmanız gerekecek. Bu süre, CD Projekt Red’in RPG oyunu hakkında ilk izlenimi oluşturmak için oldukça yeterli bir zaman sağlamaktadır.

Bu durum, PC oyuncuları için pek iyi bir haber olmasa da, bazıları sosyal medyada açıklamalar istemeye başladı. “Neden PC için değil?”, “PC ???”, “Peki ya PC?” gibi yorumlar görülebilir. Ancak, genel olarak, topluluk bu haberi memnuniyetle karşıladı. Tabii ki, bu ücretsiz deneme sürümüne şimdiye kadar yayınlanan tüm güncellemelerde dahil, bu da Cyberpunk 2077’yi yeni bir oyuna dönüştüren 2.0 güncellemesini de kapsamaktadır Sadece Phantom Liberty DLC’sine erişemezsiniz, ki bu oldukça mantıklı görünüyor.

Eğer ilginizi çekiyorsa, o zaman belirtilen tarihte acele etmelisiniz. Çünkü 31 Mart 2024’ten itibaren, Cyberpunk 2077 için ücretsiz deneme sürümü sona erecek. Bu yüzden, zamanı geldiğinde vakit kaybetmemenizi öneririz. Son olarak,, bunun için herhangi bir aboneliğe ihtiyacınız olmadığını belirtmek gerekir. PS Plus veya Xbox Game Pass gibi bir aboneliğiniz olması gerekmiyor. Amaç mümkün olduğunca kişiye ulaşmak, ve bu stratejinin oldukça başarılı olacak gibi görünüyor.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.