Nothing Phone (3) Kendini Gösterdi!

by İçerik Editörü
0 yorum 12 görüntüleme
Nothing Phone (3)

Nothing, 2022 yılında tanıttığı Phone (1) modeli ile büyük bir çıkış yapmış, ardından 2023 yılında Phone (2) modeli ile bu başarısını sürdürmüştü. Her iki model de Temmuz aylarında tanıtılmıştı ve bu gelenek bu yıl da devam edecek gibi görünüyor. Firma, bu yıl Nothing Phone (3) modelini tanıtmaya hazırlanıyor ve teknoloji meraklıları bu yeni cihazın neler sunacağını büyük bir merakla bekliyor.

Phone (1) ve Phone (2) modelleri, minimalist tasarımları ve özellikleri ile dikkat çekmiş, piyasada olumlu tepkiler almıştı. Özellikle Phone (2), güçlü donanımı ve gelişmiş kamera özellikleri ile büyük beğeni toplamıştı. Bu yıl tanıtılması beklenen Nothing Phone (3) modelinin ise seleflerinden çok daha ileri özellikler sunacağı tahmin ediliyor.

Nothing Phone (3) Özellikleri

Yenilenen hızlı ayarlar ve bildirim paneline ek olarak, Nothing’in yeni amiral gemisi telefonu Phone (3)’te dikkat çeken bir başka yenilik de fotoğraflarda görülen yeni bir buton. İlk bakışta, bu buton herhangi bir değişiklik gibi görünmeyebilir. Ancak, sağ kenarda bulunan düğmelere dikkatlice bakıldığında, güç düğmesinin hemen altında yer alan bu yeni düğme fark ediliyor. Bu düğmenin, “Action Button” olarak da bilinen eylem düğmesi olduğu tahmin ediliyor.

Eylem düğmesi, kullanıcıların belirli işlemleri hızlıca gerçekleştirmesine olanak tanıyan özelleştirilebilir bir düğme olarak bilinir. Apple, iPhone 15 Pro modellerinde bu özelliği sunarak kullanıcılarına çeşitli işlevleri tek bir düğme ile kontrol etme imkanı sağlamıştır. Aynı şekilde, OnePlus telefonlarında bulunan Alert Slider da benzer bir işlev sunarak, kullanıcıların sessiz, titreşim ve zil modları arasında hızlı geçiş yapmalarını sağlar.

Vivo S19 ve Pro Modelleri Ortaya Çıktı

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.