Unreal Engine 5 Yine Muhteşem Bir Demoyla Bizi Şaşırtıyor

by Techxir
0 yorum 39 görüntüleme
Unreal Engine 5

Unreal Engine 5 şu anda muhtemelen en göz alıcı video oyun motorudur. Ve bunu bir kez daha, tamamen yeni bir demo videosu ile kanıtlıyor.

Unreal Engine 5, tam potansiyelini göstererek bizi bir kez daha etkiliyor. Bu sefer, Digital Dreams tarafından hazırlanan bir video, bizi bastıran yağmur altında bir tropikal ormana götürüyor. Hava durumu ve coğrafya, kahramanlarımızın orijinal Jurassic Park’ta yaşadıklarını hatırlatıyor, özellikle parkın çöküşüne katkıda bulunan ünlü tropikal fırtına sırasında. Özetle, gerçekten etkileyici.

Unreal Engine 5 Etkileyici

Bu çarpıcı “Virtual Forest Walk” adlı yeni video ile gerçekten Isla Nublar’ın (Jurassic Park) ortasında olduğumuzu hissediyoruz ve her an bir dinozorun çalılıklardan fırlayıp “kamerayı” yutmasını bekliyoruz. Eğer Jurassic Park Survival oyununun bir kısmı açık veya yarı açık bir dünyada geçiyorsa, bu tam olarak böyle olmalıdır. Bu en azından hayranlarının isteği. İnanılmaz derecede doku, ışık efektleri ve hatta yağmur üzerindeki inanılmaz çalışmaya bir göz atın. İnanılmaz etkileyici.

Eylül 2023’te piyasaya sürülen Unreal Engine 5.3 güncellemesi, önceki sürümlere göre önemli bir ilerleme kaydetti, renderleme, geliştirme ve sanal üretim araçları açısından büyük iyileştirmeler sağladı. Ayrıca, sinema düzeyindeki volume render yetenekleri sunarak, rendering, animasyon ve simülasyon alanlarında benzersiz deneysel özellikler getirdi.

Hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunların bazıları, bu gelişmiş teknolojiyi kullanmayı planlıyor. Bunlar arasında gelecek Tomb Raider, The Witcher’ın yeniden yapımı ve 5 Eylül 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan STALKER 2: Heart of Chornobyl bulunuyor. Unreal Engine 5.3’ün kullanımı teknik gösterimlerin kalitesine sistematik olarak eşit olmasını garanti etmese de, bu oyunlar için umut verici bir estetik potansiyel işaret ediyor. Her durumda, oyunların yukarıdaki görüntüye gitgide daha fazla benzeyeceği beklenebilir.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.