Office 365 Ücretsiz Kullanma

by Techxir
0 yorum 16 görüntüleme
Office 365 Ücretsiz Kullanma

Çoğumuz Word, Excel ya da PowerPoint gibi programlarla oldukça aşinayız. Bu uygulamalar, hem evde hem de iş yerinde düzenli olarak kullandığımız araçlar. Gerçekten de, bu programları az çok ileri düzeyde bilmek, birçok şirkette işe başlamak için temel bir gereklilik haline gelmiştir.

Bu yüzden birçok kullanıcı, rakip yazılımlar yerine bu programları öğrenmeyi tercih ediyor. Ancak bu ofis programlarının ücretli olması büyük bir sorun teşkil etmektedir. Microsoft’un sunduğu 365 aboneliğini kullanarak veya sürekli bir lisans edinerek bu yazılımların kullanımı için bir ücret ödememiz gerekmekte.

Fakat biraz zeki davranırsak, Office 365’ten tam olarak yararlanmanın, ücret ödemeden ve tamamen yasal bir şekilde yollarını bulabiliriz. Şimdi size, bu paketi para ödemeden kullanmanızı sağlayacak yöntemleri anlatacağım. Böylece her durumda ilginizi çeken yöntemi seçebilir ve programları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Office 365 Ücretsiz Kullanma Yöntemleri

Office 365 içerisinde gelen programlar iister eğitimle ilgili işler, isterse sadece ev işleri için olsun, pek çok yararlı işlev ve araç sunar. Aynı zamanda, iş için de en iyi şekilde yararlanmak mümkündür. Office 365 Ücretsiz Kullanma adımları:

Word, Excel ve PowerPoint gibi microsoft uygulamalarının online sürümünden faydalanabilirsiniz. Şirketin ofis paketinde bir bulut sürümünü sunduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Bunun için yalnızca bir Microsoft hesabına ihtiyacınız var ve bu hesapla giriş yaparak orijinal paketin programlarını kullanabilirsiniz, ancak işlevsellik açısından bazı sınırlamaları olabilir. Yine de çoğu ev kullanıcısı için yeterli olacaktır. Bu link üzerinden online olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Office’i ücretsiz kullanmak için bir deneme süresi vardır. Eğer daha önce bahsettiğimiz ofis paketini hiç kullanmadıysanız, Microsoft’un kendisinin sunduğu ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Başlangıçta, şirketin resmi linkine erişmeniz gerekmekte ve bir ay boyunca hiçbir maliyet olmadan faydalanabilirsiniz.

Gerekli şartları karşılıyorsanız, Office 365 Ücretsiz Kullanmanızı sağlayacak bu yöntemlerden de faydalanabilirsiniz.

Yorum Yaz

Hoşunuza Gidebilir

Techxir
© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.